PIPRAGAAS KO JUGA 50 ML

7.90

Laos

Tootekood: JUGA Kategooriad: ,

Kirjeldus

F.W. KLEVER Kaitsepihusti – vürtsikas KO JUGA 50 ml kaitse pipragaas otsiku kaudu loob suure udupilve sisaldab 11% kõrgelt kontsentreeritud OC-d (Oleoresin Capsicum) ulatus: 6 m ühekordne (ei saa uuesti kasutada) mõõtmed: 11 cm x 3,5 cm maht: 50 ml Tootja: FW Klever GmbH

Ettevaatusabinõud: S-2 Hoida lastele kättesaamatus kohas R-36/37/38 Ärritab silmi, hingamissüsteemi ja nahka. S-9 Hoida hästi ventileeritavas kohas. S-23 Mitte sisse hingata aerosooli. S-24/25 Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. R-41 Silmadele tõsise kahjustuse oht.

Esmaabi: S-26 Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. S-46 Allaneelamisel pöörduda koheselt arsti poole ja näidata pakendit või etiketti. S-27/28 Naha kokkupuutel eemaldada koheselt kogu saastunud riietus ja pesta nahka rohke veega. OC (Oleoresin Capsicum): OC (Oleoresin Capsicum) nimetus on botaaniline nimetus, mis tähistab vürtsikaid pipraid, mis sisaldavad aineid – alkaloidi nimega kapsaitsiin. Üks tilk kapsaitsiini 100 000 tilga vee kohta on endiselt tuvastatav. Kapsaitsiin on valmistatud feferoonide platsentast, mis on varre all olev osa. Platsenta sisaldab 16 korda rohkem kapsaitsiini kui ülejäänud osa viljast, seega peaks iga OC pihusti, mis väärib oma nime, sisaldama toimeainet, mis on toodetud sellest osast.

4o

Brand

KO