K.12 B&P STEEL VALLE MAG NR.2 36G
€0.70

€0.65
Laos
Tallinn - Laos
Tartu - Laos
Kirjeldus
Tootja: Baschieri & Pellagri (B&P)
Kaliiber: 12
Laengu kaal: 36 g
Haavli tüüp: Terashaavel (Steel)
Haavli suurus: Nr. 2
Kestapikkus: 76 mm (3″)
Kasutusala: Veelinnujaht märgaladel, hane- ja pardijaht, keskmise kuni suure uluki jaht veekogude ääres
B&P Steel Valle Magnum Nr. 2 on keskkonnasõbralik jahtpadrun, mis on mõeldud kasutamiseks pliihaavlitele piiratud aladel, nagu märgalad ja veekogude ääres. Suure 36-grammise laengu ja Nr. 2 terashaavlite kombinatsioon tagab tugeva löögijõu ja efektiivse toime ka suurematel distantsidel ja raskemates ilmastikutingimustes.
Tänu spetsiaalsele haavlikorvile ja kõrgekvaliteedilisele püssirohule tagab padrun stabiilse leviku, hea haavliparve ning töökindla toimimise isegi poolautomaatrelvades. Nr. 2 terashaavlid on sobiv valik hanede ja suuremate veelindude küttimiseks, kus on vaja suuremat massi ja paremat läbitungimist.
Toote eelised:
-
Sobib märgaladele – vastab keskkonnanõuetele (terashaavlid)
-
Nr. 2 terashaavlid – ideaalne hane- ja suuremate veelindude jaoks
-
Tugev 36 g Magnum-laeng – pikem toimeulatus ja tihe haavliparv
-
Sobib poolautomaatidele ja Magnum-kambrit omavatele relvadele
-
Tunnustatud Itaalia tootja – Baschieri & Pellagri
Tähelepanu: Kasutamiseks ainult relvades, mis sobivad Magnum-padrunitele ja on heaks kiidetud terashaavlite tulistamiseks. Müük vastavalt Eesti Vabariigi relvaseadusele. Relva- ja laskemoonaluba on nõutav.