Beretta DT11 Edu Rio 2016 Olümpiamängudel

Beretta DT11 Edu Rio 2016 Olümpiamängudel

Suurepärane meeskonnatöö tõi Berettale 2016 aasta Olümpamängudelt 10 medalit. Beretta DT11 edu taga oli tohutu meeskonnatöö, kus insenerid ja spetsialistid tegid koostööd sportlaste ja treeneritega, et viia koos ellu Olümpia unistus. Tulemuseks oli 10 medalit nendest 4 kulda, 4 hõbedat ja 2 pronksi. DT 11 edu taga on Beretta osalemine olümpiamängudel juba 60 aastat. 25 inimesest koosnev teadus- ja arendusmeeskond, kes testib koos 120 Beretta sportlasega Maailma Karika etappidel. Ühendades oma kogemused ja oskused, et püüelda täiuslikkust koos Beretta sportlastega, kes on hoolikalt valitud, mitte ainult nende oskuste pärast, vaid nende soov jagada Beretta väärtusi, tipptaset ja kvaliteeti.

Beretta DT11
Beretta DT11

 

 

 

 

 

Berettas ollakse lähedased mitte vaid tippsportlastega, vaid ka nendega, kes tegelevad jahilaskmisega hobikorras, kasutades Beretta teenuseid ja tooteid. Beretta teeb koostööd lasketiirudega ja laskekoolidega, et pakkuda uusi stiimuleid neile, kes juba tegelevad selle spordialaga ja ka tuua uusi harrastajaid tegelema selle imelise spordialaga, proovides pakkuda parimaid võimalusi õppida ja areneda koos Beretta ja meie sportlastega.

 

Beretta DT11 Black Edition
Beretta DT11 Black Edition

 

 

 

 

DT11 on osutunud erakordseks püssiks ja samas on Beretta ka valmis uue DT11 Black Edition mudeliga, mis on nii uuendusliku kontseptsiooniga ja tuleb kindlasti taaskord olema revolutsiooniline jahilaskespordis. Beretta vaatab tänaseid saavutusi uhkusega, teades, et oleme aidanud sportlastel saavutada unistus, mis on ka meie võit.

Koos XXXI Olümiamängudega on BERETTA olümpiamedalite arv jõudnud 47 medalini. 18 kulda, 15 hõbedat ja 14 pronks.

 

 

Rio 2016 võitjad

TRAP WOMEN – GOLD – Catherine Skinner (AUS)

TRAP WOMEN – SILVER – Natalie Rooney (NZL)

TRAP MEN – GOLD – Josip Glasnovic (CRO)

TRAP MEN – SILVER – Giovanni Pellielo (ITA)

DOUBLE TRAP MEN – SILVER – Marco Innocenti (ITA)

SKEET WOMEN – GOLD – Diana Bacosi (ITA)

SKEET WOMEN – SILVER – Chiara Cainero (ITA)

SKEET WOMEN – BRONZE – Kimberly Rhode (USA)

SKEET MEN – GOLD – Gabriele Rossetti (ITA)

SKEET MEN – BRONZE – Ahmed Al Rashidi (IOA)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*